Vianočné stromčeky na Vianoce.
Vianočné stromčeky umelé.
Vstup do obchodu:
vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov
Vyberte si stromček :
Vianoce / Napísali o vianociach / Vianoce ?

Vianoce ?

Vianoce ?

Znova sa to blíži. Pomaly, ale isto sa vás chystajú „prepadnúť" vianočné sviatky v plnej svojej zbroji. Sviatočná výzdoba je už mesiac vopred viditeľná na námestiach, vianočné reklamy, ktoré „silnými" rečami lákajú svojich potencionálnych zákazníkov, a samozrejme gýčoví Santa Clausovia veselo reptajúci vo výkladoch: „Ho ho ho! Merry Christmas!". Keď to počujete tak päťdesiatkrát za deň, máte chuť vytiahnuť ho zo zástrčky a vyhodiť von.

Obchody sa začínajú plniť netrpezlivými a namosúrenými občanmi. Sviatky plné pokoja a mieru akosi prestali plniť túto, pre nich významnú, funkciu. Ľudia sa stávajú čoraz väčšími konzumentmi a nenažranými prasiatkami, ktoré sú schopné predbehnúť vás v rade, kde čakáte na vytúžený darček pre milovanú osobu. Bez mihnutia oka vám ho vyfúknu priamo pred očami. Vtedy sa sami seba pýtate: „Toto sú Vianoce?"
Duch týchto sviatkov si akosi povedal, že na Jamajke mu bude lepšie. Bude si radšej bafkať „cigárko" a potmehúdsky sa usmievať popod svoje biele fúzy.
Ľudský jedinec sa akosi pozabudol vo svete zhonu, peňazí a nervozity. „Poďme všetci do betlehema", by sme mohli pokojne zameniť za: „Poďme všetci do obchodov..."
Nevravím, že darčekmi netreba obdarúvať naše milované osoby. Len by sme to nakupovanie mohli praktizovať s väčšou ohľaduplnosťou.
Takisto dôležitú úlohu pri vyberaní toho správneho prekvapenia zohráva veľkú úlohu naša predstavivosť. Koho viac poteší zaujímavá kniha než tenké šedé ponožky?
Predpokladám, že každého. Je absurdné, že niektorí kupujú bez toho, aby aspoň trochu pohli rozumom. Podaktorí si vravia: „Veď to je jedno, čo kúpim, hlavne, že si splním povinnosť." Smutné, smutné, smutné.
Nádherný to pohľad na človeka, ktorý dostal nejakú milú, malú vec, avšak pre neho veľmi hodnotnú. Myslím, že šedé tenké ponožky medzi nimi určite nie sú.
Najväčšmi si mydlí ruky marketing. Presne nad takými spotrebiteľmi, ktorí nevedia hýbať mozočkom a kupujú všetko, čo im preplnený trh ponúka.       
Mobilné telefóny za korunu. No nekúp to. Potom sa vám podarí stretnúť vo vlaku najmenej päť ľudí, ktorí vytiahnú z vrecka ten istý mobil ako vy. Pokiaľ ste aspoň trochu náročnejší, bude vám to vadiť. Veď darček je darček a ten má byť jedinečný.
Napríklad taká akcia: Aktivujte si službu x len za y korún a získajte telefón len za 1€. Samozrejme s paušálom. Ľudia si akosi nevedia zrátať, že jedna plus jedna sú dve. Hneď by totiž zistili, že ich operátori sa akosi snažia hrať na vlka a z jedincov robia kozliatka. Na druhej strane je to aj chyba ľudí, ktorí si nepozorne čítajú ich letáky. Z malinkých písmeniek by sa dozvedeli určite viac. No kto už by len čítal tie miniatúrne litery. 
Veľké nákupné centrá sa taktiež rozhodli staviť na istú kartu hlúposti niektorých ľudí (podotýkam nie len cez Vianoce). Kúpte si vianočné balenie troch „konzervičiek" hrášku B...... za 1.96€. Pritom veľké balenie jednej konzervy stojí 1.29€. Tie tri konzervy je ako jedna veľká. Jedinci samozrejme naletia. Najmä staré babičky, ktoré sa snažia ušetriť, no len na tom stratia. Marketing si plní vrecká a v novom roku už šéfovia jazdia na novom mercedese.
V dnešnej konzumnej spoločnosti vianočné sviatky vyznievajú ako otravná finančná záležitosť. Som si vedomá, že zaujímavá kniha má svoju cenu, ale nevyjde vás náhodou toľko aj pyžamo, papuče a ponožky dokopy?! Niekedy menej znamená viac. Myslím, že počas Vianoc to platí dvojnásobne. Lenže ak by ľudia prestali byť nenažraní a uvedomili si o čom to všetko vlastne je, ekonomika by chytila chvíľkový kolaps a firmy by si trhali vlasy.
Takže...čo urobíte?

- M. B., 2. roč., bc -


eshop vianocnych stromcekov, predaj vianocny stromcek

Vianoce su
v Nedelu
a to za:

Dni Hod Min Sek

Predajna Trnava TU
Mame rozlozene vsetky vianocne stromceky..
V pripade zaujmu si stromceky pozriet a zakupit nas prosim vopred kontaktujte. -----viac info-----
Po. az Ne. - tel. dohodou 0904 514 458

Vratenie tovaru bez udania dovodu do 14 dni a vratenie penazi SAMOZREJMOSTOU.

Za Nas obchod odporucame:
cela 3D jedla

vianocne-stromceky-borovice-klasik osnezeny-vianocny-stromcek-zasnezeny-so-snehom-borovica jedla-umely-vianocny-stromcek-cely-3d-ihlicie smrekovy-umely-vianocny-stromcek-3d-ihlicie husty-umely-vianocny-stromcek-3d-ihlicie uzky-umely-vianocny-stromcek-tuja-3d-ihlicie

vianocne-stromceky-predajna-Trnava

umele-vianocne-stromceky-kamenna-predajna-Trnava

vianocne-stromceky-obchod-Trnava

predaj-vianocne-stromceky-predajna-v-Trnave

vianocny-stromcek-predajna-Trnava

vianocny-stromcek-predajna-obchod-Trnava

KATEGORIE:

Vsetky stromceky

Cele 3D stromceky
3D stromceky
Klasicke stromceky

Jedle
Smreky
Borovice
Biele
Zasnezene
Strieborne
Uzke Tuje

90 cm
120 cm
150 cm
180 cm
210 cm
220 cm
240 cm
250 cm
270 cm

VIANOCNE STROMCEKY:

Jedla cela 3D
Smrek cely 3D
Borovica cela 3D

Borovica Klasik
Zasnezena borovica

Smrek husty 3D

Uzka Tuja cela 3D Smrek
Uzka Tuja cela 3D Jedla
Uzka Tuja klasik
Uzka Tuja zasnezena biela

Jedla 3D+2D
Smrek 3D+2D
Borovica 3D+2D
Rozmanity 3D+2D

Cela snehova
Cely biely
Zasnezeny 3D+2D
So siskami

Smrek natura cely 3D
Smrek natura 3D+2D
Smrek sibirsky
Smrek zasnezeny 3D+2D
Tajga 1 jedla 3D
Tajga 2 smrek 3D
Nevada smrek 3D

moderne-umele-vianocne-stromceky-3d-konariky zky vianon stromek do zkych priestorov

Vstup do e-shopu:
vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov

vstup do internetového obchodu vianočných stromčekov
Hore
 Zákaz kopírovania | info (a) navianoce.sk

--- Najkrajšie vianočné stromčeky: ---

3d moderný vianočný stromček . stýlový umelý 3D vianočný stromček . trendy 3d vianočný stromček na Vianoce . prírodný 3d vianočný stromček . reálny 3d vianočný stromček